Konferencja twinningowa 2015 - zaproszenie

Współpraca bliźniacza

Szanowni Państwo,
W imieniu pani Zuzanny Kierzkowskiej, Dyrektor Departamentu Współpracy Rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz własnym, zapraszam Państwa na doroczną konferencję twinningową.

„Konferencja twinningowa 2015” odbędzie się w poniedziałek, 30 listopada 2015 r., w Warszawie, w budynku Rondo 1 przy Rondzie ONZ, drugie piętro, sala nr 1 http://dagocentrum.pl/biura-stacjonarne/rondo/

W tym roku gościem specjalnym konferencji będzie pani Lucia Santuccione z Komisji Europejskiej (DG NEAR), która przedstawi m.in. obecnie trwające prace KE dotyczące reformy twinningu oraz perspektywy rozwoju instrumentu TAIEX. (Pani Santuccione zajmuje się twinningami od wielu lat. Wcześniej, we włoskiej agencji Formez brała także udział w realizacji twinningów w Polsce).

Oprócz pani Santuccione będziemy mieli zaszczyt gościć panią Magdalenę Kudlicką, Naczelnika Wydziału Unii Europejskiej w Departamencie Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz pana Ireneusza Majchera, Radcę Ministra w Departamencie Transportu Kolejowego Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Oboje państwo przedstawią doświadczenia z realizacji projektów twinningowych dla Macedonii i Ukrainy.

Zamieszczam wstępny plan konferencji.

Wstępny plan konferencji

Proszę Państwa o zgłaszanie swojego udziału w spotkaniu na adres twinning@msz.gov.pl do 25 listopada 2015 r. do godz. 14.00.
W razie pytań służę wyjaśnieniami pod numerem tel.: +48 22 523 8206.

Serdecznie Państwa zapraszam!

Wojciech Gołębiowski

Koordynator programów Twinning i TAIEX
Krajowy Punkt Kontaktowy
Departament Współpracy Rozwojowej
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
© Ministerstwo Spraw Zagranicznych Al. J. Ch. Szucha 23, 00-580 Warszawa tel. (+4822) 523 9000